Загальні умови постачання електричної енергії
  1. Наявність договору на розподіл електричної енергії з оператором системи розподілу.
  2. Відсутня прострочена заборгованість за договорами про постачання електричної енергії або про надання послуг системи розподілу/передачі.
  3. Споживач є власником (користувачем) об’єкта електроспоживання.
  4. Відсутній факт припинення/призупинення постачання електричної енергії або надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії.
  5. Наявний комерційний облік електричної енергії забезпечує можливість застосування цін (тарифів), передбачених, обраною Споживачем, комерційною пропозицією.

Споживач перед укладенням договору про постачання електричної енергії споживачу має ознайомитись з істотними умовами договору, правами та обов’язками, обрати відповідну комерційну пропозицію та зазначити її у заяві-приєднання до умов договору. Обрана споживачем комерційна пропозиція є додатком до укладеного відповідним електропостачальником та споживачем договору.

Істотні умови договору за посиланням.

Постачання електричної енергії відбувається на договірних засадах між Споживачем та Постачальником

Споживачу для заключення договору необхідно заповнити та направити Постачальнику Заяву-приєднання

Публічні комерційні пропозиції ТОВ “Поділля Енергозбут”

  • КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ № 1.А.П.Для Споживача, що має засоби вимірювальної техніки з можливістю реалізації функції погодинного обліку та/або дистанційного зчитування даних з точки комерційного обліку (ЛУЗОД, АСКОЕ), і площадки вимірювання якого визначені ОСР/ОСП як група «а», та напряму розраховується з ОСР за розподіл електричної енергії.
  • КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ № 1.А.П.Р.Для Споживача, що має засоби вимірювальної техніки з можливістю реалізації функції погодинного обліку та/або дистанційного зчитування даних з точки комерційного обліку (ЛУЗОД, АСКОЕ), і площадки вимірювання якого визначені ОСР/ОСП як група «а», та розраховується з ОСР за розподіл електричної енергії через Постачальника.
  • КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ № 1.Б.П.Для Споживача, що не має засобів вимірювальної техніки з можливістю реалізації функції погодинного обліку та/або дистанційного зчитування даних з точки комерційного обліку, і площадки вимірювання якого визначені ОСР/ОСП як група «б», та напряму розраховується з ОСР за розподіл електричної енергії.
  • КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ № 1.Б.П.Р. – Для Споживача, що не має засобів вимірювальної техніки з можливістю реалізації функції погодинного обліку та/або дистанційного зчитування даних з точки комерційного обліку, і площадки вимірювання якого визначені ОСР/ОСП як група «б», та розраховується з ОСР за розподіл електричної енергії через Постачальника.
  • КОМЕРЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ З ФІКСОВАНОЮ ЦІНОЮ

Дані комерційні пропозиції є загальними. Кожний потенційний Клієнт може приєднатись до вказаної комерційної пропозиції.

Ми підготуємо для Вас ІНДИВІДУАЛЬНУ комерційну пропозицію, враховуючи параметри ВАШОГО БІЗНЕСУ. Необхідно заповнити ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ та надіслати його на нашу електронну адресу podillyaenergozbut@ukr.net

Гарантуємо юридичну підтримку клієнта на кожному етапі співпраці.