Постачання електричної енергії відбувається на договірних засадах між Споживачем та Постачальником

Публічні комерційні пропозиції ТОВ “Поділля Енергозбут”

  • КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ № 1.А.П.Для Споживача, що має засоби вимірювальної техніки з можливістю реалізації функції погодинного обліку та/або дистанційного зчитування даних з точки комерційного обліку (ЛУЗОД, АСКОЕ), і площадки вимірювання якого визначені ОСР/ОСП як група «а», та напряму розраховується з ОСР за розподіл електричної енергії.
  • КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ № 1.А.П.Р.Для Споживача, що має засоби вимірювальної техніки з можливістю реалізації функції погодинного обліку та/або дистанційного зчитування даних з точки комерційного обліку (ЛУЗОД, АСКОЕ), і площадки вимірювання якого визначені ОСР/ОСП як група «а», та розраховується з ОСР за розподіл електричної енергії через Постачальника.
  • КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ № 1.Б.П.Для Споживача, що не має засобів вимірювальної техніки з можливістю реалізації функції погодинного обліку та/або дистанційного зчитування даних з точки комерційного обліку, і площадки вимірювання якого визначені ОСР/ОСП як група «б», та напряму розраховується з ОСР за розподіл електричної енергії.
  • КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ № 1.Б.П.Р. – Для Споживача, що не має засобів вимірювальної техніки з можливістю реалізації функції погодинного обліку та/або дистанційного зчитування даних з точки комерційного обліку, і площадки вимірювання якого визначені ОСР/ОСП як група «б», та розраховується з ОСР за розподіл електричної енергії через Постачальника.

Дані комерційні пропозиції є загальними. Кожний потенційний Клієнт нашої компанії може приєднатись до вказаної комерційної пропозиції.

Ми підготуємо для Вас ІНДИВІДУАЛЬНУ комерційну пропозицію, враховуючи параметри ВАШОГО БІЗНЕСУ. Необхідно заповнити ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ та надіслати його на нашу електронну адресу info@podillyaenergozbut.com.ua